Obecnie na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama sof narożnych, zarówno pod względem wielkości, jak i kształtu. To, na co często zwracamy uwagę wybierając narożniki z funkcją spania do naszego domu, to przede wszystkim wygoda, wielkość i wygląd - choć są też inne czynniki: materiał obiciowy i wszelkie dodatkowe elementy (na przykład poduszki czy fotele). Jeśli szukamy czegoś, co spełni oczekiwania wszystkich domowników, a jednocześnie będzie na tyle praktyczne, by z łatwością przyjmować gości - ważne jest, by wybrać odpowiedni model.

Ciemnoszary nowoczesny narożnik z funkcją spania Anton lewostronny 275x202

Narożnik rozkładany to jeden z najchętniej wybieranych modeli ze względu na funkcjonalną konstrukcję i elegancki, a zarazem uniwersalny wygląd. Rozkładana kanapa z funkcją spania ma szerokość 275 cm i głębokość całkowitą 202 cm, dzięki czemu bez problemu zmieści się zarówno w średniej wielkości wnętrzach, jak i dużych salonach. Ten rodzaj kanapy narożnej posiada również regulowane zagłówki, które zapewniają optymalny komfort podczas odpoczynku - nie tylko podczas siedzenia na kanapie, ale również podczas snu! Mebel dostępny w wersji lewo- lub prawostronnej, występuje w wielu wariantach kolorystycznych.

Ciemnoszary nowoczesny narożnik z funkcją spania Anton lewostronny 275x202 meblobranie

Więcej informacji

 

Narożnik rozkładany Rossa 240x143 uniwersalny, szary

Sofa narożna Rossa to połączenie prostoty i klasycznego stylu. Ten oferowany narożnik do salonu został stworzony z myślą o miłośnikach klasycznych rozwiązań, które niezmiennie będą pasować do wnętrz mimo zmieniających się trendów. Doskonale pasuje do wnętrz minimalistycznych, tradycyjnych czy skandynawskich. Rossa ma wymiary 240x143x90 cm (odpowiednio szerokość, głębokość i wysokość). Możemy ją złożyć na dowolną stronę - nie jest przypisana do prawej lub lewej strony, co zapewnia uniwersalność zastosowania w każdym domu!

Narożnik rozkładany Rossa 240x143 uniwersalny, szary

Więcej informacji

Szary narożnik U-kształtny do salonu Flavio U 367x214cm prawy

Narożnik Flavio U to nasz największy dostępny model, łączący w sobie mniejsze flavio z otomaną po jednej stronie szerokiego siedziska i pełną częścią oparcia po drugiej. Posiada funkcję spania, mierząc 136 cm długości. Cechą charakterystyczną tego modelu są wyjmowane poduszki, które można umieścić na swoim miejscu, aby stworzyć pożądaną pozycję oparcia - nawet jeśli masz małe dzieci lub zwierzęta! Cechą wyróżniającą te sofy jest ich rozmiar - 367 cm szerokości i 214 cm głębokości w przypadku dłuższej otomany (179 cm w przypadku krótszej), jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich członków Twojej rodziny, którzy chcą się zrelaksować! Obie sekcje wyposażone są w pojemniki na pościel, które wspomagają mechanizmy otwierania.

Szary narożnik U-kształtny do salonu Flavio U 367x214cm prawy

Więcej informacji

Jasny szary skandynawski narożnik na nóżkach drewnianych Monte Corner 283x181cm lewy

Narożnik Monte to stylowy model, który swoim kształtem zachwyci każdego poszukiwacza mebli wykończonych ze smakiem. Konstrukcja narożnika wyróżnia go spośród innych modeli. Posiada ciekawe siedzisko, gdyż dwie duże poduchy umieszczone są jedna na drugiej - tworzy to dynamikę i komfort użytkowania. Wewnątrz kanapy znajduje się pojemnik do spania, dzięki czemu staje się ona funkcjonalnym meblem do salonu, który wpasuje się w każdy gust - skandynawski lub nie! Wymiary to odpowiednio 283x181 cm - szerokość i głębokość; dostępne są również modele prawostronne oraz kilka opcji kolorystycznych dostępnych przy zakupie.

Jasny szary skandynawski narożnik na nóżkach drewnianych Monte Corner 283x181cm lewy

Więcej informacji

 

Autorka